25
25
25

Држач за Ролни

285 ден

Елегантен метален држач за ролни или крпи, достапен во бела и црна боја.

Опис

Ултра практичен елегантен метален држач за ролни или крпи.

Благодарение на елегантиот дизајн со леснотија ќе го вклопите во биле кој амбиент, ќе го максимизирате и заштедите на просторот. А достапен е во бела и црна варијанта.

Идеално е за  во кујната за салфетки во ролна, алуминиумска фолија, стреч фолија, хартија за печење, кујнски крпи итн..

Погоден е и за купатилото за хартија за бришње или крпи.

А може да го користите и во сите други простории и прилики во зависност од вашите потреби.

Монтажата е исклучително лесна, доаѓа со двострана самолепива 3М влошка и потребно е само да го најдете соодветното место за држачот, убаво избришете и да го залепите држачот.

Нема потреба за комплицирани монтажи. Целата операција може да ја направите за помалку од 1 минута.

Изработката од метал во комбијација со 3М лепенката го прави исклучително стабилен и со голема носивост.

Едноставно кажано понекогаш се појавува производ, кој откога ќе започнете да го користете ќе се прашувате како порано сте можеле без него.

Ова е еден од тие производи, се сложувате нели?

 

Димензии:

Производот е достапен во 2 бои, бела и црна.

Цената е за еден примерок.

Додатни информации

Боја

Бела, Црна

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This