Кујнска Вага – До 5кг

390 ден

Опис

Дигитална кујнска вага до 5 килограми.

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This