TE208-3
TE208-2TE208-1TE208-10TE208-6TE208-7TE208-8TE208-9TE208-4TE208-5TE208-3

Кујнска вага (Повеќе бои)

205 ден

Механичка кујнска вага.

Опис на Производот

Механичка кујнска вага достапна во зелена, плава и црвена боја.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кујнска вага (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This