38 %
Заштеда 140 ден

Кутија за Апетисани (сет7)

370 ден 230 ден

Прекрасен модерен инвентивен сет за сервирање грицки и апетисани.

Опис

Прекрасен сет за сервирање, организација и чување на грицки и апетисани.

Сетот се состои од 5 садови и два послужавника, кои може да се комбинираат, може да се користат и како постолје за садовите, послужавник и капак на садовите.

Изработено од пластика.

Димензии на сетот кога е поставен:
Дијаметар 26.5 см
Висина 7 см

Забелешка: можно е да има варијации на комбинациите на бои за разлика од приложените фотографии.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This