Кутија за леб (36х31х19см)

690 ден

Кутија за леб изработена од пластика.

Опис

Кутија за леб изработена од пластика.

Димензии на пакувањето: 36 х 31 х 19 см
Димензии на кутијата: 35 х 30 х 18 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×