Кутија за Накит (25×18см)

770 ден

Модерна кутија за накит со рачка, огладало и прегради.

Опис

Елегантна и модерна кутија за накит со рачка.
Кутијата има вградено прегради за прстени, огрлици, нараквици и друг накит. А на капакот има исклучително праткично огледало.

Димензии: 25 x 18 см

 

Кутијата е достапна во 3 прекрасни дезени: Happiness, Paris, и Sweet Love.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×