Кутија за Накит (30x20x21см)

2750 ден

Модерна кутија за накит обложена со еко-кожа со повеќе прегради и механизам за заклучување.

Опис

Елегантна и модерна кутија за накит обложена со еко-кожа, дискретно декорирана со прекрасен цветен рељеф.

Кога е затворена има благодарение на практичната рачка декорирана со роза накитот може лесно да го носите како во куфер.

Кога ќе се отвори автоматски се отвараат и преградите со комори за различен накит.

Кутијата се состои од повеќе прегради за прстени, огрлици, нараквици и друг накит.
Има огледало и механизам за заклучување со комбинација бројки.

Димензии:
Висина 20 см
Ширина 21
Должина 30 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×