33 %
Заштеда 490 ден

Кутија за Вино со Реквизити

1490 ден 1000 ден

Луксузна алуминиумска кутија за 2 шишиња со реквизити.

Опис

Луксузна кутија за 2 шишиња вино или други пијалоци со 3 прекрасни реквизити.

Доколку сте од оние што секогаш оставате впечаток кога носите подарок, еве шанса истото да го направите со стил.
Воедно оваа е и идеална кутија и за репрезентација на фирми или винарии, бидејќи плексигласот многу лесно може да го брендирате со вашето лого или порака.

Кутијата е изработена од алуминиум во комбинација со фина мека ткаенина од внатрешната страна, проѕирен плексиглас и пластика.

Трите реквизити за вино се изработени од нерѓосувачки челик во комбинација со тиково дрво.

 

 

Димензии:

  • Висина 40 см
  • Должина 20 см
  • Ширина 12 см

 

Забелешка: Шишињата не се вклучени во сетот!

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×