Кутија за Вино со Реквизити

890 ден

Кутија за вино обложена со еко кожа.

Опис

Кутија за вино или други пијалоци со 5 практични реквизити.

Доколку сте од оние што секогаш оставате впечаток кога носите подарок, еве шанса истото да го направите со стил.
Воедно оваа е и идеална кутија и за репрезентација на фирми или винарии, бидејќи плексигласот многу лесно може да го брендирате со вашето лого или порака.

Кутијата е обложена со еко-кожа во комбинација со фина мека ткаенина од внатрешната страна.

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×