50

Закачалка

185 ден

Самолеплива метална закачалка за врата и сите ѕидни површини. Ултра практична и издржлива ќе ја користите со задоволство.

На залиха

Опис

Иновативен организатор ѕидна закачалка со која конечно ќе ги подредите вашите реквизити, а воедно секогаш ќе ви се при рака.

Елегантен прекрасен и практичен дизајн, може да ја поставите на вратите, на ѕидот во купатилото или кујната, на мебелот, на прозорците…

На шестте закачалки може да ги закачите вашите облека и аксесоари, или кујнски аксесоари во кујната или реквизити за бањање во бајната.

А благодарение на иновативниот дизајн може да ја поставувате и вертикално, а и може да го подесувате растојанието помеѓу закачалките во зависност од потребата.

Едноставно кажано се ќе ви биде на едно место без да имате неред во вашиот дом.

Закачалката ќе ја користите без проблем во годините што доаѓаат, изработена е од метал во комбинација со квалитетна пластика, што гарантира трајност.

Нема потреба за комплицирани монтажи. И најважната работа закачалката исклучително лесно се монтира, доаѓа со силиконски самолепливи држачи, кој само го залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Лепилото е исклучително силно и ќе држи без проблем товар до 5 литри, а и водоотпорно е.

Но, се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува. Се што треба да направите е да најдете соодветно место тепоставите онаму каде што ви одговара најмногу.

Едноставно кажано понекогаш се појавува производ, кој откога ќе започнете да го користете ќе се прашувате како порано сте можеле без него.

Ова е еден од тие производи, се сложувате нели?

ДИМЕНЗИИ:

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This