40 %
Заштеда 130 ден

ЛЕД Безжична Светилка – Handy Light Switch

325 ден 195 ден

Револуционерна ЛЕД светилка во форма на прекидач.

Опис

Револуционерна ЛЕД светилка во форма на прекидач.

Уморни сте од одење во темница за да го најдете вклучувачот за струја? Со фантастичната ЛЕД светилка овие денoви се минато. За да ја вклучите или исклучите само кликнувате на прекидачот.

Ова ревелуционарно откритие ви овозможува да имате светлина кога и да е и каде  ви е потребно. Лесно и трајно, со батерии,  идеално решение за сите темни места во вашиот дом. Поставете ги во креденецот, фиоките, гардероберот, оставата, подрумот, таванот, автомобилот,  Оставете светлина на скалите навечер или во собата на децата ако тие се плашат од темница.

Светилките  немаат електрични врски, така што нема да имате проблеми со инсталација. Целосно се безбедни и можат да ви заштедат пари. Може да ги користите и поставите буквално каде сакате, на задната страна имаат вградено магнет, лепливи ленти, и отвор кој пасува на било кој штраф или шајка.

3 Начини на поставување:

  • Со магнет
  • Со лепење
  • Отвор за шајка

Идеални се и во случај кога имате прекини во струјата. Може да ги користите како многу моќна портабл ламба.

Светилката емитира светлина со јачина од  200 лумени, со што се овозможува доволно светлина за било која активност.

Држете ги светилките блиску до креветот така што ќе ви овозможува доволно светлина за да читате без да го вознемирувате вашиот партнер кој спие. Осветлете ја вашата градина, земете ги кога кампувате, ставете една светилка  во футролата на вашиот автомобил за дополнителна илуминација. Овие светилки се вистински производ за секаде. Совршени се за гаражи, визби, за алати, кампување како и сите други места каде светлината ви е секогаш потребна.

Запомнете! Има неверојатно многу варијации во употребата на овие револуционерни светилки.

 

Светилките работат на 3 обични ААА батерии кои не се вклучени во сетот.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×