ЛЕД Лента 24W Ладно Бела (5 метри)

395 ден

ЛЕД лента со должина од 5 метри, докажан квалитет од програмата на SELENA

Шифра: ЛМ-LL0056-ЛЛБ-24W-5M Категории: , Ознаки: , ,

Опис

ЛЕД лента со должина од 5 која емитува ладно бела боја, докажан квалитет од програмата на Selena.

Лентата може да се сече на парчиња по желба, а за да свети треба да се приклучи на адаптер кој може да го нарачате посебно.

Карактеристики:

  • Моќност: 24W
  • Напон: 220V

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “ЛЕД Лента 24W Ладно Бела (5 метри)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This