ЛЕД Лента 24W Топло Бела (5 метри)

395 ден

ЛЕД лента со должина од 5 метри, докажан квалитет од програмата на SELENA

Шифра: ЛМ-015-ЛTБ-24W-5M Категории: , Ознаки: , ,

Опис

ЛЕД лента со должина од 5 која емитува топло бела боја, докажан квалитет од програмата на Selena.

Карактеристики:

  • Заменува: 
  • Моќност: 24W
  • Напон: 220V
  • Грло: 
  • Tип: 
  • Боја на светлина: 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “ЛЕД Лента 24W Топло Бела (5 метри)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This