ЛЕД Рефлектор 10W (RGB)

1775 ден

ЛЕД рефлектор кој свети во разни бои со држач кој заменува обичен рефлектор од 100W, докажан квалитет од програмата на SELENA

Шифра: ЛМ-LR0021-РБ-10W-RGB Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Водоотпорен ЛЕД рефлектор со држач кој може да свети во разни бои по потреба, докажан квалитет од програмата на Selena.

Карактеристики:

  • Заменува: 100W
  • Моќност: 10W
  • Напон: 220V
  • Tип: Olimpic White Shell – Водоотпорен
  • Заштита: IP65
  • Боја на светлина: RGB

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “ЛЕД Рефлектор 10W (RGB)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This