ЛЕД Рефлекторска Сијалица PAR38 E27

325 ден

ЛЕД рефлекторска сијалица која заменува 160W, докажан квалитет од програмата на SELENA

Шифра: ЛМ-LS0063-PAR38-E27 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

ЛЕД рефлекторска сијалица од програмата на Selena.

Карактеристики:

  • Заменува: 160W
  • Моќност: 18W
  • Напон: 220V
  • Грло: Е27
  • Tип: PAR38
  • Боја на светлина: 6000K

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “ЛЕД Рефлекторска Сијалица PAR38 E27”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This