ЛЕД Сончоглед

1195 ден

ЛЕД уред за вистински светлечки претстави со прекрасни неонски бои.

Шифра: ЛМ-LN0008-rgb Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Прекрасен уред за ЛЕД светлечки претстави популарно нарачен ЛЕД Сончоглед.

Уредот се состои од 48 стратешки поставени ЛЕД светилки (16 црвени, 16 плави и 16 зелени) поврзани со моќен процесор со кој доаѓа до проекција на вистински светлечки претстави.

Одличен е за поставување на ѕид или таван, а може да го поставите и на подот. Уредот има програмирано различни модуси на светење и емитува прекрасна неонска светлина во разни бои.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “ЛЕД Сончоглед”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This