ЛЕД Топчиња (5м)

1150 ден

Прекрасни магични ЛЕД топчиња нанижани на гирланда со должина од 5 метри кои илуминираат прекрасна светлина во разни бои.

Шифра: ЛМ-LN0007-rgb Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Прекрасен сет од 20 магични ЛЕД топчиња нанижани на гирланда со должина од 5 метри кои илуминираат прекрасна светлина во разни бои.

Може да се користи и внатре и надвор, а идеално е за красење, осветлување и автентично доловување на празнична атмосфера.

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “ЛЕД Топчиња (5м)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This