50

Лепенки за Слабеење

Original price was: 590 ден.Current price is: 295 ден.

Сет од 30 иновативни лепенки за слабеење кој содржат магнет и природни состојки.

На залиха

Опис

Доколку сакате ефикасно за само 30 дена да го намалите салото ова е вистинскиот производ за вас.

Ви ги претставуваме иновативните лепенки за слабеење, природен производ кој предизвикува интензивно разнесување и топење на вашите масни наслаги.

Повеќето од нас сакаме да ја намалиме тежината, но или немаме време да вежбаме или пак едноставно не сме обожаватели на напорните вежби. Лепенките за слабеење ќе ги решат вашите проблеми, бидејќи благодарение на магичната комбинација од природни состојки со магнет, навистина дават резултат.

Исклучително лесни за користење само ги залепувате на местото каде што сакате да се разнесе салото и ги носите 8-10 часа, а првите резултати ќе ги видите за 30 дена.

Една лепенка реагира на еден дел од телото, доколку сакате да ослабете на повеќе места тогаш треба на секоја регија да ставите лепенка.

Лепенките содржат магнет и микс од природни материјали, а самата лепенка е изработена од хипоалергетн материјал.

Покрај разнесувањето на салото, лепенките прават и детокс на телото, помагаат за концентрација и плус овозможуваат мирен и длабок сон

Исклучително лесно и пријатно за носење, минималистичкиот и дискретен дизајн овозможува да се носи и под облеката, давајќи ви големо чувство на самодоверба. А може да го носат и мажи и жени.

Може да го носите во секакви прилики. И дома, и на работа, кога вежбате, кога седите, кога одите, кога работите на компјутер или едноставно кажано насекаде.

Карактеристики и Погодности:
Го топи салото
Ги намалува масните наслаги
Прави детокс
Ги намалува болките во половините
Ја подобрува циркулацијата
Може да се носи под и над облека
Природни состојки и магнет
Го подобрува спиењето
Ја подобрува концентрацијата
Дава чувство на самодоверба
Унисекс

Цената е за еден сет со 30 лепенки

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This