10 %
Заштеда 3335 ден

Летна Гарнитура – ROMANZA (сет 4)

33330 ден 29995 ден

Високо квалитетна летна гарнитура.

Опис

Високо квалитетна летна гарнитура која ќе ја користите со задоволство и уживање во годините кои доаѓаат.

Прекрасен раскошен дизајн, исклучително удобна, лесна за одржување.

Гарнитурата е изработена од високо квалитетен ратан, душеците се обложени со специјално платно кое тешко се валка и лесно се чисти (а може и да го извадите и да го исперете, и повторно да го корисите). Масата има калено рељефно стакло, кое е издржливо многу повеќе од обичните стакла. Или едноставно кажано ова е една од најквалитетните летни гарнитури кои може да ги купите на пазарот во Македонија.

HQPETEMPERED-GLASS

 

Сетот се состои од:
-Двосед
-Фотелји x 2
-Маса

Димензии:
Маса: Ширина 52 x 88 см, Висина 48 см
Фотелји: Висина на седење 48 см, Висина со наслон 95см, Седиште 52 x 52 см, Вкупна ширина 75 см, Длабочина 70 см
Двосед: Висина на седење 48 см, Висина со наслон 95см, Седиште 130 x 52 см, Вкупна ширина 140 см, Длабочина 60 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×