20 %
Заштеда 2500 ден

Летна Гарнитура со Чадор (сет 6)

12490 ден 9990 ден

Гарнитура за седење со чадор и столови на расклопување

Опис

Летна гарнитура за седење со маса, изработена од метал во комбинација со ткаенина.

Сетот се состои од:
-4 Стола кои се расклопуваат
-Маса со калено стакло и отвор за чадор
-Чадор со механизам за отварање и затварање

Димензии на столовите:
Висина на седење: 44 см
Седиште: 41 x 44 см
Висина со потпирач: 96 см
Вкупна ширина со потпирачи: 54 см

Димензии на масата:
Должина и Ширина 90 x 90 см
Висина 70 см

Димензии на Чадорот:
Висина 200 см
Должина 150 см
Ширина 120 см

 

 

TEMPERED-GLASS

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×