Летна Маса (63см)

3590 ден

Кружна летна масичка обложена со плетен ратан.

Опис

Кружна летна маса обложена со пластичен плетен ратан и стакло на горниот дел.

Димензии:
Висина 58 см
Дијаметар 63 см

Масата е изработена од високо квалитетен плетен ратан (HQPE Rattan) и калено стакло (Tempered Glass)

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Летна Маса (63см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This