40 %
Заштеда 3900 ден

Лизгалка со Кош и Алки

9750 ден 5850 ден

Комбинирана детска лизгалка стилизирана како слонче, која може да се користи и дома и надвор.

Опис

 

Комбинирана детска лизгалка стилизирана како слонче, изработена од високо квалитетна пластика, која може да се користи и дома и надвор.
Доаѓа со баскет (кој по потреба се вади) и опција за играње игра со алки (на сурлата на слончето).
Одлична забава за најмалите.

Димензии:
Ширина 97см
Должина 170
Висина 106

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×