30 %
Заштеда 5100 ден

Лизгалка со Лулка и Кош – Elephants

16990 ден 11890 ден

Комбинирана детска лизгалка и лулка со баскет и алки, која може да се користи и дома и надвор.

Опис

Комбинирана детска лизгалка и лулка, 4 во 1 изработена од високо квалитетна пластика, која може да се користи и дома и надвор.
-Одлична за лизгање
-Одлична за лулање
-За играње баскет
-За играње игра со алки

Стилизирана со прекрасни фигурни на слончиња.
Лизгалката доаѓа и со баскет, кој по потреба се вади и опција за играње игра со алки (на сурлата на слончето).

Во сетот се вклучени и топка и алки.

Одлична забава за најмалите.

Димензии: 170x170x115см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×