25 %
Заштеда 4000 ден

Лизгалка со Лулка и Кош – Rabbits

15990 ден 11990 ден

Комбинирана детска лизгалка и лулка со баскет, која може да се користи и дома и надвор.

Опис

Комбинирана детска лизгалка и лулка, изработена од високо квалитетна пластика, која може да се користи и дома и надвор.
Стилизирана со прекрасни фигурни на зајчиња
Лизгалката доаѓа и со баскет, кој по потреба се вади.
Одлична забава за најмалите.

Димензии:
Ширина 115 см
Должина 172
Висина 106

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×