20 %
Заштеда 1000 ден

Лулашка (Повеќе Модели)

4990 ден 3990 ден

Високо квалитетни детски лулашки за по две деца стилизирани со животни.

Нема на залиха

Опис

Високо квалитетна детска лулашка – seesaw. Прекрасно стилизирана со животни.

Изработена од високо квалитетна АБС пластика, лесна и преносна, без остри рабови, иделана за разонода и забава и социјализација на најмалите. Може да се користи и дома и надвор.

Идеална за подарок на две деца одеднаш браќа и сестри…

Лулашката е достапна во 4 различни дезени и тоа: Слонче, Петел, Коњче и Жирафа.


При телефонската потврда на нарачката ќе се договориме кој точно модел да ви го пратиме (во зависност од достапноста).

Димензии:

Забелешка: можно е да има мали варијации во комбинацијата на боите споредбено со приложените фотографии.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×