15 %
Заштеда 15 ден

Лупа

100 ден 85 ден

Лупа за зголемување со дијаметар од 90мм.

На залиха

Опис

Ултра практична алатка со леќа за зголемување – ЛУПА.

Квалитетна леќа за прецизно гледање со традиционален проверен дизајн, со кој ќе може значително да го зумирате видното поле.

Гледајте ги предметите појасно и поголеми со помош на лупата! Која треба да ја има во секој дом или канцеларија.

Идеално за читање ситни букви, активноси и хоби со ситни предмети, плетење везење, ситни поправки. А може и да ги поставите врз очилата со диоптер за додатно зголемување.

 

Дијаметар на лупата: 9 см

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување.

Цената е за една лупа.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This