Зборлестиот Том

655 ден

Специјална играчка која ќе придизвика многубројни моменти на забава во семејството. Играчката автоматски го снима говорот на детето/родителот и го повторува на многу смешен начин.

Нема на залиха

Опис

Зборлестиот Том е специјална играчка која ќе придизвика многубројни моменти на забава во семејството.
Играчката автоматски го снима говорот на детето/родителот и го повторува на многу смешен начин.

Освен повторување на гласот, играчката испушта и смешни звуци кога ќе ја допрете/чукнете на одредени делови: на главата, на образите, на стомакот, на нозете, на опашот…

Изработена е од квалитетна пластика и има јака конструкција, едноставно кажано има многу поголема трајност од  обичните пластични играчки.

Димензии: 31 см х 17см х 13см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This