45 %
Заштеда 310 ден

Магични Фломастери

690 ден 380 ден

Магични фломастери кои ја менуваат бојата, а може и да се бришат.

На залиха

Опис

Покрај трчањето, боењето, шарањето и цртањето е една од омилените активности на најмалите.

Еве решение кое ќе донесе часови забава во вашиот дом.

Овие прекрасни Магични фломастери на кои може да им се промени или избрише бојата се одлична забава за децата така што додека го прават своето уметничко дело може да ја менуваат бојата како магија!


Едноставно кажано  обичниот цртеж го прават магичен.
Додека пишувате со фломастерите на кои им се менува бојата можете магично да ја променете бојата со помош на Белиот Магичен Фломастер. А пак кога ги користете Фломастерите Бришачи пишуваат со основната боја која ја имат во цевката, но може магично да се избрише тоа што е напишано со нив со допир на Магичниот Бел Фломастер.
Овие Магични Фломастери може да ги користите на секаков вид хартија и идеални се за боенки!
Магичните фломастери може да се измијат и не се отровни.

Во пакувањето има 20 фломастери од кои 9 Фломастери на кои им се менува бојата, 9 Фломастери кои се бришат, и 2 Магични Бели Фломастери. Исто така има Магични Шаблони, Стојка и плус додаток за дување на Фломастерите за прскање боја со кои децата може да се забавуваат со часови. Овие Фломастери никогаш не протекуваат и не се размачкуваат, а што е исто така важно се многу подолготрајни од сите други фломастери.

Со нив можете да направите магични уметнички дела, а исто така идеални се за пишување и откривање на тајни пораки.

Производот доаѓа и во прекрасно трговкско пакување – идалено за подарок.

Забелешка: Се препорачуваат за деца со возраст над 4 години.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This