20

Магични Свеќи

80 ден

Сет од 10 магични самозапаливи свеќи кои откога ќе ги дувнете повторно се запалуваат.

На залиха

Опис

Ете и ова може да го набавите во нама.

Сет од 10 магични свеќи кои откога ќе ги дувнете повторно се запалуваат.

Звучи малку неверојатно, зарем не?

Но благодарение на модерната технологија и наука, постојат и вакви самозапаливи свеќи.

Идеални се за забава, шала со пријателите, роденденски забави итн..

УПАТСТВО:
Откога ќе ги запалите почекајте 60 секунди пред да ги дувате. Откога ќе почнете со дување, свеќите ќе се изгаснат и инстантно ќе се самозапалат.

ВНИМАНИЕ:
За да ги изгаснете свеќите потопете ги во вода, и осигурете се дека се изгаснати пред да ги фрлите во кантата за отпадоци.

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно блистер трговско пакување во боја.

Цената е за еден сет со 10 магични самозапаливи свеќи!

Важна Забелешка:
Да се чува вон дофат на деца!

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This