23 %
Заштеда 1600 ден

Маса – Метална (150×90см)

5300 ден

Правоаголна летна маса од метал со калено стакло.

Опис

Правоаголна летна маса изработена од метал и калено стакло на горниот дел.

Масата исто има додаток отвор за чадор за сонце на средината.

Димензии:
Должина и Ширина 150 x 90 см, Висина 70 см

 

Масата е изработена од квалитетен метал  и калено стакло (Tempered Glass)

TEMPERED-GLASS

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This