20

Машинка за Шишање – SN-7578 PRO

790 ден

Професионална машинка за потстрижување коса и брада.

На залиха

Опис

Високо квалитетна професионална, машинка за потстрижување на коса и брада од брендот SONAR.

Машинката има високо квалитетно сечиво од нерѓосувачки челик – инокс, подесување на висината, додатоци и аксесоари.

Има моќен, тивок мотор од новата генерација кој генерира стабилни вртежи.

 

Од аксесоарите покрај кабелот за полнење во сетот се вклучени и додатоци чешели од 3-12мм, масло за подмачкување, четка за чистње, ножици, чешел и упатство на Англиски Јазик.

 

Карактеристики и Погодности:

 • Ултра практичен ергономски дизајн
 • За домашна и Професионална употреба
 • Подесување на висината на сечивото
 • Изработена од високо квалитетни материјали
 • Може да се користи и за коса и за брада
 • Моќен тивок и стабилен мотор
 • Додатоци и аксесоари
 • Напојување 220-240V, 50Hz
 • Трговско пакување во боја
 • 12 Месечна Гаранција
 • Вистинска вредност за парите
 • Лесен за и безбеден за употреба, нежен како пердув
 • Покрај мажи може да го користат и жени

 

Поризводот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја, што го прави идеален и за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This