16467-1-1
16467-1-116467-1-216467-1-316467-1-4

Машинка за Сос и Доматно Пире

300 ден

Рачна машинка за доматно пире или сос.

Опис на Производот

Мулти наменска и исклучително практична рачна машинка за правење доматно пире и сос.

Машинката има додаток за прицврстување на масата, со што значително ќе ви се олесни работата.

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Машинка за Сос и Доматно Пире”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This