40 %
Заштеда 315 ден

Масичка – Play N’Snack

470 ден

Ултра практична масичка за занимација на децата, која може да се монтира и на автомобилско седиште.

На залиха

Опис

Масичката Play N’ Snack има цврста површина и е одлична како додаток за детско седиште во автомобил или за играње.

Оваа масичка е така дизајнирана за да им го направи патувањето на децата позабавно и поубаво. Таа е мека и нема остри агли така што детето не може да се повреди.

Идеална е за пијалоци и грицки бидејќи е водоотпорна. Страните се високи 9 см така што работите што се на неа не можат да паднат.

Страничните џебови се идеални за чување боици, фломасетри, книги, чаши, грицки или едноставно се она што го сака вашето дете. Површината е изработена од цврст материјал кој е лесен за чистење.

Лесно се монтира на детското седиште со прилагодливиот заден каиш така што масичката е прицврстена за вашето дете. Таа е исто така стабилна и одлична за лап топ  и таблет, а може да му го дадете и смартфонот на детето без да се плашите дека ќе му падне.

Карактеристики:
– Лесно се монтира за седиштето
– Има прилагодлив заден каиш и масичката е прицврстена за детето
– Обликот е така дизајниран да одговара за половината на детето
– Изработена е од квалитетен најлон, пена и полиестер
– Водоотпорна е – идеална е за пијалоци и грицки

Производот е достапен во 2 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каква да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување – идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This