Мече Големо – Плиш (65x25x20см)

720 ден

Големо мече, изработено од плиш.

Нема на залиха

Опис

Ова е едно од поголемите плишани мечиња на пазарот. Створено за гушкање и играње, со својата големина мечето секогаш остава впечаток.

Стилизирано со прекрасен плиш и неодолива светла боја.

Супер меко, прекрасен финиш, изработено од полнет плишан материјал, премиум квалитет.

Димензии: 65x25x20см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×