Мече – Плиш (35x20x15см)

480 ден

Мече со шал, изработено од плиш.

Нема на залиха

Опис

Прекрасно мече со шал.

Створено за гушкање и играње, со својата убавина мечето секогаш остава впечаток.

Стилизирано во прекрасна комбинација на крем-кафеава боја со шарен шал.

Супер меко, прекрасен финиш, изработено од полнет плишан материјал, премиум квалитет.

 

Димензии: 35x20x15см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×