35

Багер

65 ден

Мал багер-булдожер достапен во 6 различни модели.

На залиха

Опис

Мал багер со со подвижен додаток, достапен во 6 различни модели.

Може да се користи во секакви игри, а и како додаток на разни патеки и сетови за возење.

Одлична забава за најмалите.

Димензии:

Производот е достапен во 6 различни модели се разликуваат по додатокот, доколку имате преференца за модел пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката какво да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Цената е за 1 парче.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This