Метална Сталажа за Садови – На 2 Нивоа

880 ден

Сталажа за садови, на две нивоа.

Опис

Квалитетна и практична сталажа за садови, изработена од метал.

Сталажата е поделана на неколку далови и секој дел има посебна намена.

Најгоре на сталажата се наоѓа делот чинии со прегради за секоја чинија посебно, под делот за чинии има рамен дел каде што може да се редат и чинии и чаши и ред други работи, и од двете страни на сталажата има по еден дел за прибор за јадење и дел за 6 чаши.

Во зависност од распоредот на кујната, може да се постави на садоперот или на работната маса.

 

Димензии: 37 х 35 х 25cm

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This