Мидер Хулахопки – Slim’n Lift

490 ден

Затегнете ги вашите облини инстантно со помош на овој неверојатен производ.

Исчисти

Опис

Со Мидер Хулахопките Slim’n Lift можете да изггледате повитки…

Без диета, без лекови, без напорен фитнес и дефинитивно без трикови. Едноставно облечете ги хулахопките со што веднаш ќе ја поправите вашата линија.

Овој фантастичен производ е внимателно дизајниран за да ви овозможи подобрување на изгледот токму на оние места каде што тоа ви е  најпотребно.

 

Со самото облекување на мидерот инстантно се:

  • намалува стомакот
  • подига задникот
  • оцртуваат половините
  • разубавува формата на нозете

 

 

Со Мидер Хулахопките вашето тело да изгледа повитко и поцврсто – ќе ви овозможат инстантно да го намалите вашиот обем. Без оглед на вашата возраст и линија, можете да изгледате послаби и во форма, без гладување или напорно вежбање…

 

Одлични се и за избегнување на лините на гаќичките што може да се познаваат под облеката. Освен тоа, потпората што ја пружаат може да помогне и кај лица со проширени вени.

 

Мидер Хулахопките Slim’n Lift се достапни во боја на кожата и во црна боја.

Двете бои ги има во големина оддо 3XL.

За инстантно постигнување на подобра линија, нарачајте веднаш.

Додатни информации

Големина

M, L, XL, 2XL, 3XL

Боја

Крем, Црна

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×