20 %
Заштеда 40 ден

Микрофибер Ракавица

200 ден 160 ден

Ултра практична микрофибер ракавица за чистење со леснотија и задоволство.

На залиха

Опис

Исклучително практична микрофибер ракавица со реси за чистење со леснотија и задоволство.

Ова е задолжителен производ за секој автомобил, дом или канцеларија. Сите знаеме колку е непријатно чувстовото кога сме опкружени со валканици и нечистотија …

Со микрофибер четката балгодарение ќе ги отстраните и најтврдокорните нечистотии…

Благодарение на прикладниот еластичен додаток за фиксирање со леснотија може да го поставите на раката. ќе ја користите со задоволство и ќе ги фатите и најтешките места.

Со леснотија може да ја користите за вашиот автомобил, дом, канцеларија или едноставно кажано било каде за беспрекорни резултати. Производот е идеален за темелно чистење на сите површини.

Може да ја користите како за суво чистење и полирање така и за влажно чистење.

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја напишете во забелешка, или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката. Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Димензии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This