50

Закачалка за Далечински

Original price was: 200 ден.Current price is: 100 ден.

Сет од 2 ултра практични иновативни закачалки за далечински управувач.

На залиха

Опис

Сет од 2 самолепливи иновативни закачалки за далечински управувач.

Колку често ви се случува да го барате далечинското од вашиот уред, со овие иновативни закачалки конечно ќе си определите место на ѕидот за вашите далечински и секогаш ќе ви се при рака.

Закачалката се состои од 2 самолепливи делови, еден се лепи на далечинското а другиот дел се лепи на површината каде која ја имате определено да ви стои далечинското.

Покрај за далечински може да се користат и како обични закачалки, а може да ги користите и за закачување кои нема како да се закачат.

 

На закачалките може да закачете буквално се, од облека до различни предмети и аксесоари до клучеви и ножици.

Може да ги користите во кујната, купатилото, детската, спалната, или едноставно кажано било каде во домот.

 

Со леснотија ќе ги залепите скоро на сите површини.

Исклучително лесни за монтажа,

Прово ја пребришувате површината и само ги залепувате на местото што сакате и ги користите по потреба.

 

Цената е за 1 сет кој се состои од 2 закачалки.

Закачалките се достапни во 4 различни бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This