Мултинаменска подлога (Повеќе големини и дезени)

555 ден595 ден

Високо квалитетна мултинаменска водоотпорна подлога за игра, за плажа или излет во природа.

Исчисти

Опис

Високо квалитетна мултинаменска водоотпорна подлога за игра,  како замена за тепих, за излет во природа, за плажа…

Може да се користи и внатре и надвор. Водоотпорна и исклучително лесна за чистење.

Дезени од двете страни. Доаѓа со чанта за носење. А има и одлични изолациони својства.

Совршено за најмалите, кои можат да играат, лазат и одат. Изработено од еколошки материјали, има одлична мекост, со разнобојни живописни дезени.

Освен деца оваа еколошка подлога може да се користи и за други намени: јога, пилатес, вежбање, плажа, излет, дури и како под за шатор. Или едноставно кажано ова е мултинаменски реквизит за целото семејство кој ќе го користите насекаде, повторно и повторно.

 

playmat-INFO

 

Подлогата е достапна во 3 различни големини и десетина различни дезени, при телефонската потврда на нарачката ќе се договорите со нашите оператори каков дезен сакате.

 

Димензии и цени:

  • Модел А: 120 x 180 см = 555 Ден.
  • Модел Б: 150 x 180 см = 595 Ден.
  • Модел Ц: 180 x 200 см = 655 Ден.

Додатни информации

Големина

120 x 180 см, 150 x 180 см, 180 x 200 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×