30
30
30
30
30

Обувки за Плажа – Детски

Original price was: 550 ден.Current price is: 385 ден.

Високо квалитетни обувки за плажа за деца, прекрасно стилизирани со делфини достапни во розева и плава боја како и во повеќе големини од 22-35 број.

Опис

Секоја година едвај чекаме да одиме на одмор, бидејќи е едно од најпријатните искуства воопшто.

Со одредени исклучоци, најчеста работа што може да ви го расипе одморот се камењата на плажата и во водата, дури и кога сте на песочна плажа, врелиот песок и те како пречи на нозете и предизвикува лоша сензација на болка.

Но без гајле, еве решение со кое ќе го решите проблемот, ви ги претставуваме нашите обувки за плажа, со кој одморот ќе ви претставува вистинско задоволство, во вистинска смисла на зборот.

Изработени се од квалитетен полимерски материјал исполнет со природен латекс, ратегливи се, лесно се облекуваат и соблекуваат.

Прекрасно стилизирани со делфини и достапни во плава и розева боја.

А верувајте од сите можни дезени, децата најмногу ги обожуваат делфините. Ова е потврдено и со барањата на клиентите од обувките што ги имаме продавано и претходните години.

Дизајнирани се анатомски и му овозможуваат на стапалото потполна потпора и мобилност истовремено штитејќи од острите артефакти како и од врелиот песок.

Убаво лепат на стапалата и се исклучително пријатни на допир и лесни за носење.

Обувките имаат вградено и многу пријатни влошки, меки и удобни на стапалото. Совршени се за водени авантури.

А долниот дел е обложен со квалитетна гума, доволно дебела да ве заштити а доволно тенка и еластична за да можете да ги виткате стапалата.

Имаме велични од 22 до 35 број достапни во различни бои и дезени, таман да се дотамани целото семејство.

Доколку ви требаат и обувки за плажа за возрасни кликнете на следниот лиинк:
Обвуки за Плажа за Возрасни

Кога се спремате за одмор секогаш си правите план што да си земете со себе, оваа е еден од тие производи, ќе се сложите нели!

Затоа не чекајте и нарачајте си веднаш по акциска цена од по 350 ден. Бидејќи кога ќе стигнете на вашата дестинација можеби ќе имате среќа, нема да биде доцна и ќе има и таму слични производи, но сигурно цената ќе биде неколку пати повисока од нашата. Наш совет: мислете и делувајте домаќински.

Обувките се достапни во седум двојни големини и тоа:
(22-23) (24-25) (26-27) (28-29) (30-31)  (32-33) (34-35)
Погоре кај кошничката изберете си величина и боја,

Обувките се достапни во плава и розева варијанта

Цената е за 1 пар детски обувки за плажа.

Додатни информации

Величина

22-23, 24-25, 26-27, 28-29, 30-31,  32-33, 34-35

Боја

Плава, Розева

Pin It on Pinterest

Share This