50
50
50
50
50

Воздушна Софа – Lazy Air Bag (240×70см)

Original price was: 1190 ден.Current price is: 595 ден.

Исклучително практична високо квалитетна воздушна софа дизајнирана за релаксација и уживање.

Опис

Виско квалитетна софа изработена од ПРЕМИУМ материјал и димензии 240 x 70 сантиметри, многу поквалитетна и поголема од сличните производи што се продаваат на пазарот.

Овој иновативен ултра практичен производ е створен за уживање и релаксација.

Може да ја употребувате буквално каде ќе посакате, на плажа, базен, двор, градина, излет, кампинг, планинарење, во шатор, концерт, дома, пикник, парк… А може да ја користите како лежалка, софа, стол, душек за во вода, итн…

Воздушната софа е изработена од квалитетен водоотпорен ПВЦ материјал, а благодарение на специјалниот дизајн многу лесно се полни со воздух, се што треба да ја отворите, замавнете да ја наполните со воздух и затворите.

Кога ќе завршите со уживање само ја отварате, го празните воздухот и ја поставувате во чантата за носење и складирање која е вклучена со производот.

Воздушната софа е достапна во повеќе бои, погоре во опциите за кошничка може да си изберете боја согласно вашите преференци (во зависност од достапноста).
ДОСТАПНИ БОИ: 
ЗЕЛЕНА, РОЗЕВА, ЦРВЕНА, ВИОЛЕТОВА И ЖОЛТА.

 

Димензии 240 x 70 см

Забелешка: Не се препорачува скокање врз надуената софа, може да се оштети. Производот е на распродажба по фабричка цена и не подлежи на гаранција.

 

Додатни информации

Боја

Розева, Црвена, Виолетова, Жолта, Зелена

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This