50 %
Заштеда 495 ден

Очила – Red Shift

(1 оценка од муштерија)

990 ден 495 ден

Квалитетни очила за прецизно гледање со поголема длабочина, контраст и дефиниција.

Опис

Квалитетни очила за прецизно гледање со модерен ергономски дизајн, со кој ќе гледате јасно и чисто во сите можни прилики а очите ќе ви бидат одморени.

Очилата го зголемуваат визуелното поле со појачување на контрастот, ги оцртуваат сите движечки објекти, боите се живи а ќе гледате со поголема длабочина и дефиниција. Благодарение на иновативната тактичка технологија во леќите очилата ги блокираат 100% UVA, UVB зраци и штетната виолетово-плава светлина до 400 nm бранова должина.

Стилските рамки се лесни и отпорни на удар, треба навистина да се потрудите да ги изгребете или скршите. Таканаречениот Uni-lens дизајн овозможува целосен поглед од 180 степени. Супер стабилни кога ги носите, посебно при голема влажност на воздухот.

Иделано за плажа, возење, скиење, лов, риболов, или едноставно кажано за секакви прилики.

Иновативен производ кој значително ќе ви го олесни гледањето и возењето во сите можни услови, очите секогаш ќе ви бидат одморени, а возењето ќе ви претставува вистинско задоволство.

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

:

1 коментар за Очила – Red Shift

  1. Горан

    Не пишувам обично да правам реклама, но морам да ги пофалам очилата.

    Значи вака, толку бистро се гледа, толку очите се одморени едноставно немам зборови, фантастични се.
    А посебно се добри за возење.
    И дизајнот е одличен, барем мене убаво ми стојат.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×