50 %
Заштеда 350 ден

Огледала за Мртов Агол

700 ден 350 ден

Ултра практични огледала за ретровизор за елиминација на мртвите точки.

Опис

Кога претекнувате, преминувате од една лента во друга или кога возите во рикверц мора да имате совршена прегледност, што не е секогаш случај со класичните ретровизори.

Ви ги претставуваме овие практични огледала со подесив зглоб кои се лепат на вашите ретровизори за совршена прегледност на патот.

Огледалата се исклучителни лесни за поставување, имаат квалитетна 3М леплива подлога. Истите може да ги прилагодите благодарение на зглобот за подесување, се додека не го постигнете совршеното видно поле.

Сетот се состои од:
2 подесиви огледала

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×