20 %
Заштеда 200 ден

Организатор и Дозер за Четки и Паста – ПРЕМИУМ

990 ден 790 ден

Исклучително практичен високо квалитетен сет за организирање четките и дозирање на пастата за заби и аксесоари.

Опис

Исклучително практичен сет за организирање четките и дозирање на пастата за заби и вашите аксесоари.

Колку четки имате фрлено до сега бидејќи ги држите во чаша а со тек на време поцрнуваат и се контаминираат со микроби, или смачено ви е од четки и пасти на лавабото?

Но не повеќе со овој прекрасен сет четките секогаш ќе ви бидат заштитени и чисти, а со дозерот ќе дозирате точна количина на паста, и ќе заборавите на нередот во вашето купатило. Покрај четките на горната стана има прегради за организација на вашите аксесоари, кои освен што ќе ги подредите секогаш ќе ви бидат при рака.

Четките покриени со практични чашички во различни пастелни бои, кои може да ги користите и за гаргара.

 

Изработено од високо квалитетна пластика, сетот е исклучително лесен за инсталација, се поставува со едноставно лепење на плочките, огледалото или кабинетот. За разлика од другите слични сетови, овој премиум сет доаѓа со силиконски самолеплив панел, кој само го залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Лепилото е исклучително силно и ќе држи без проблем товар до 5 кг, а и водоотпорно е. Н,о се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува.

 

Карактеристики и Погодности:

 • Ултра практичен елегантен дизајн
 • Високо квалитетна пластика
 • Силиконска подлога за лепење на ѕидот
 • Ги штити четките од нечистотии и микроби
 • Точно дозирање паста за заби
 • Става ред во вашето купатило
 • Организатор од горната страна
 • Чашички за гаргара
 • Едноставна инсталација
 • Заштедува пари

 

 

Сетот се состои од:

 • Организатор/Држач за 6 четки за заби
 • Дозер за паста за заби
 • Силиконска подлога за лепење на ѕид

 

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×