35 %
Заштеда 345 ден

Организер – Внатрешна Сталажа

650 ден

Приспособлив организатор за вашата кујна, бања или спална.

На залиха

Опис

Иновативен прилагодлив организатор со кој конечно ќе го подредите вашиот шкаф, а теглите и зачините секогаш ќе ви се при рака. Воедно ќе го максимизирате просторот и ќе ја зголемите ефикасноста во вашата кујна. А покрај во кујната може да го користите и во бањата, спалната итн…

Прекрасно изгледа и во секој организатор може поставите теглички за зачини, шишенца или други садови со слична форма. Благодарение на иновативниот дизајн организаторот е прилагодлив така да може да го поставите со широчина која одговара на вашиот простор.

Исклучително лесно за монтажжа се што треба да направите е да го составите и поставите онаму каде што ви одговара најмногу.

Може да ги залепите на внатрешната  или надворешната страна од вратите на шкафовите, на плочките, на фрижидерот, итн…

Димензии:

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This