40 %
Заштеда 220 ден

Организатор за Седиште

550 ден 330 ден

Ултра практичен страничен организатор за  автомобилско седиште..

На залиха

Опис

Исклучително практичен страничен организатор со џебови, кој со леснотија може да го поставите на бочната страна на вашето автомобилско седиште.

Одличен производ кој значително ќе ви ги олесни долгото возење, и стварите секогаш ќе ви се на дофат.

Организаторот се поставува исклучително лесно и може да го поставите на сите видови седишта без разлика на марката на автомобилот.

Има ултра практиџен џеб со мрежа погоден за аксесоари и напитоци, и додатен џеб/комора со патент.

Димензии 

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This