40 %
Заштеда 300 ден

Организатор за Седиште со Комора

750 ден 450 ден

Ултра практичен организатор за седиште со термо комора.

Опис

Исклучително практичен организатор со џебови и комора за одржување на температурата, кој со леснотија може да го поставите на задната страна на вашето автомобилско седиште.

Организаторот има водоотпорна термо комора во која може да ги чувате ладните пијалоци, еден преден и два странични џебови со мрежа, а на долната страна има комора за поставување хартија за бришење.

Одличен производ кој значително ќе ви ги олесни долгото возење, посебно кога патувате цела фамилија на одмор.

 

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×