35 %
Заштеда 190 ден

Организатори – Clip & Store

545 ден 355 ден

Самолепливи организатори за мали садови, теглички и шишенца.

Нема на залиха

Опис

Иновативен производ со кој конечно ќе ги подредите вашите зачини и секогаш ќе ви се при рака. Воедно ќе го максимизирате просторот и ќе ја зголемите ефикасноста во вашата кујна. А покрај во кујната може да го користите и во бањата, спалната итн…

Прекрасно изгледа и во секој организатор може да вметнете до 5 теглички за зачини, шишенца или други садови со слична форма.

Во сетот има 4 организатори, што значи дека вкупно може да организирате дури 20 садови.

Исклучително лесно за монтажжа се што треба да направите е да го одлепите организаторот од заштитната фолија и да го залепите онаму каде што ви одговара најмногу.

Може да ги залепите на внатрешната  или надворешната страна од вратите на шкафовите, на плочките, на фрижидерот, итн…

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

 

Забелешка: Површинта каде што ќе ги залепите да биде убаво исчистена и сува, кога ќе ги залепите притиснете убаво за да фати лепилото, по потреба може да додадете и екстра лепило.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This